Picture1

توضیحات محصول

Picture1

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.

باران آرچ امروز برای شما پاورپورینتی42 اسلایدی جامع از معماری پرش کیهانی تهیه کرده است.

بخشی از پتاریخچه این فایل در زیر آورده شده است.

معماران سبك دیكانستراكشن كه در اوایل دهه نود میلادی به سمت مكتب فولدینگ گرایش پیدا كردند براین نظریه خود را پایبند ندیدند. آنها در روند شكل گیری موضوعات علمی و فلسفی جدیدتر حركت علمی و فلسفی جدیدی كه از اواخر دهه ۱۹۷۰بامبحث دیكانستراكشن شروع شده بود را ادامه دادند. در حال حاضر اين معماران به دنبال شكل كالبدی دادن از مفروضات و شناخت انسان از خود و محيط پيرامون خود می باشند. آن ها معتقدند كه اين شناخت تنها از طريق علم و تكنولوژی و فلسفه صورت مي گيرد و معمار جهت حفظ حضور خود در ورطه تمدن امروز جهان، بايد با علم، تكنولوژی و فلسفه روز آشنايی كامل داشته باشد و محيط مصنوع را با استفاده از موارد فوق به صورتی خلاق و هنری نشان دهد.

—معماری دیکانستراکشن(ساختار زدایی)به عنوان یک سبک فراگیر وجهانی حدود یک دهه بیشتر عمر نکرد ولی تأثیر شگرف و بنیادین بر شیوه طراحی و نوع باز نمایی معنی و تفسیر در حوزه معماری داشت…

—معماری پرش کیهانی را می‌توان سبک تکمیل کننده تاخوردگی (فولدینگ) و واسازی دانست.

—فلسفه معماری فولدینگ نیز همانند معماری دیکانستراکشن با زیر سؤال بردن بینش مدرن و مکتب ساختار گرایی قرار دارد.
فولدینگ عمود گرایی،طبقه بندی و سلسله مراتب را مردود می کند و به جای آن افقی گرایی را مطرح می کند.

—از نظر فولدینگ همه چیز هم سطح یکدیگر هستند.

معمارى مدرن این بار با پذیرش تغییرات اساسى، افق‏‌هاى تازه‌ای از دیدگاه‌هاى جهان‏‌شناختى و كیهان‏‌شناختى جدید، بوم‏‌شناسى، علوم پیچیدگى بحران و آنتروپى را پدیدار كرد. بدین‏‌ترتیب، هم‌‏اكنون كه در انتهاى دوران سوم معمارى قرار داریم، سده‌ی بیست و یكم انتهاى تازه‌ای را خواهد گشود.

و…

امیدواریم  از این فایل استفاده کامل را ببرید.

You must log in to submit a review.

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *